BLS PCSCSCSMDX1 SC-SC DUPLEX SM 9/125 PATCH CORD 1 MT BLS PCSCSCSMDX1 SC-SC DUPLEX SM 9/125 PATCH CORD 1 MT
Liste Fiyatı 48,51 TL
Kampanyalı Fiyatı 38,81 TL
KDV : %18
- +
Stok Kodu
: 12279
Stok Miktarı
: Stokta Var
Markası
: BLS
icon
Tavsiye Edilen Ürünler
YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et